• טור דה פראנס

Merida Colnago TDF 2013

הטור דה פרנס חוגג את המירוץ ה 100 מאז הושק ב 1903 והשנה נראה 2 קבוצות הרוכבות על מותגי הרשת Lampre Merida ו Europcar Colnago.

בהצלחה לרכבים ולמותגים שלנו !!! 

סטייג' 8 - הצצה בפרופיל המסלול מספיקה להבנת התפאורה.

7/07/2013

מקסטרס ל אקס טרואה דומיין ובדרך, הנקודה הגבוהה ביותר בטור השנה העליה המדורגת HC מעבר רכס ההרים פיילרס, קבוצת סקי מבצעת את המהפך הצפוי ב GC ועל הדרך מנחיתה ניצחון מוחץ ורצחני על שאר הקבוצות והמתמודדים לכתר הטור השנה. כריסטופר פרום משחרר את האגרסיות שלו בעליה לאקס טרואה דומיין מרסק את קונטדור, אוונס, שלק ויחד עם הסגן הנאמן פורט כובש את הטור בסערה.

 

 

קווינטנה ממוביסטאר פרץ קדימה והוביל באופן מרשים קטע נכבד מהעליה האחרונה תוך שהוא עובר את טומס ווקלר שפרץ מס' דקות קודם, אך הקצב הרצחני של סקיי הכניע את כולם.

פרום כובש את הפסגה, את החולצה הצהובה ואת חולצת מלך ההרים שני לו ריצ'י פורט עם 51 שניות אחריו אלסנדרו ולורדה ממוביסטאר 1:25 דק' וקונטדור מגיע שמיני אחרי קרוייזיגר מקבוצתו בפיגור של 1:51 דק. יום גרוע במיוחד לקונטאדור שיזדקק לעבודה קשה וכואבת כדי לחזור לתמונה בקטעים הבאים.

יום ענק ומשמעותי ביותר לסקיי ניצחון מרשים שמעתה ממקם אותם בראש ומציב אותם ואת פרום כמתמודדים בעלי הסיכויים הגדולים לזכות בטור.

אמנם לכאורה הכל נראה גמור וידוע מראש, אך הטור גדול וחזק מכל רוכב. נכונים לנו עוד קטעים קשים, סכנות, ירידות, תאונות מחלות וכל מיני רעות אחרות וזה לא נגמר עד שזה לא נגמר.

 

סיכום הסטייג' השמיני.

 

עבור לתוכן העמוד