• טור דה פראנס

Merida Colnago TDF 2013

הטור דה פרנס חוגג את המירוץ ה 100 מאז הושק ב 1903 והשנה נראה 2 קבוצות הרוכבות על מותגי הרשת Lampre Merida ו Europcar Colnago.

בהצלחה לרכבים ולמותגים שלנו !!! 

סטייג' 9 - מי שחשב שהכל נגמר קיבל היום שיעור תגבור לטור דה פראנס !

7/07/2013
סטייג' 9 - מי שחשב שהכל נגמר קיבל היום שיעור תגבור לטור דה פראנס !

סטייג' אדיר ענק וגדול מהחים סדרו לנו המארגנים, אחרי אתמול אפשר היה לחשוב שהכל סגור ואפילו יש לנו את הזוכה במקום השני....זהו הכל כבר ידוע...? מסתבר שלא. אחרי היום הענק אתמול של סקאיי באה ההתפרקות הגדולה בחסות מוביסטאר סאקסו טינקוף ושות' שבודדו את כריז פרום וכמו בסרט אימים תקפו אותו ללא הפסקה במטרה לנקום את ההשפלה של אתמול. בודד מוקף ברוכבים כמו קוינטאנה, ולורדה, שלק אוואנס וקונטאדור...כריס פרום הראה שחוץ מרגליים חזקות יש לו גם אופי של ווינר, רצון פלדה וכח מנטלי אדיר. הוא סגר את ההתקפות של קוינטאנה בשקט ובשיקול דעת ושמר על מקומות בדבוקה בירידה הארוכה לקראת סיום הקטע ויום המנוחה.

 

סטייג' 9 - פרופיל.

 

בעליה האחרונה אחת מתוך 4 המדורגות 1 ברחו לדבוקה דניאל מרטין מגארמין שארף ופוגלסנג מאסטנה עבדו יחדיו יפה והצליחו לשמר כ 30 שניות מהדבוקה. בספינט סיום דניאל מרטין האירי זוכה בסטייג' ומקבל מחמאות רבות

משון קלי האגדה.

פרום שומר על הצהובה, רולאן מקבל את הנקודות הסגולות, נאירו קוינטנה בחולצה הלבנה, סאגאן בירוקה והקבוצה הלוחמנית היא מוביסטאר כמובן.

 

דניאל מרטין זוכה בסטייג' מדהים - לגזור ולשמור.

 

עבור לתוכן העמוד