• טור דה פראנס

Merida Colnago TDF 2013

הטור דה פרנס חוגג את המירוץ ה 100 מאז הושק ב 1903 והשנה נראה 2 קבוצות הרוכבות על מותגי הרשת Lampre Merida ו Europcar Colnago.

בהצלחה לרכבים ולמותגים שלנו !!! 

סטייג' 13 - רוח הצד מחוללת שמות בדירוג הרוכבים

12/07/2013

לכאורה סטייג' שטוח וארוך עם עליה אחת בדירוג 4 ספריט בייניים וספריט סיום המוני בים של כיכרות ופניות מטורפות. אוריקה גרען אדג' עולה קדימה ומורידה משקל של טון על הדוושה והאשלונים מתחילים להתפורר. שניה של חוסר ריכוז והפלטון בורח ונותר להגיד אדיוס...וואלורדה מאבד דקות רבות ואת מיקומו לא רק בפודיום אלה גם בעשירה הראשונה מתחת לקיונטאנה.

 

הפרוק הראשון של אומגה מצאה את גרייפל וקיטל נאבקים לסגור פער הולך וגדל ביום חשוף ופרוץ לרוחות צד עזות. וואלורדה מתפנצ'ר בדיוק ברגע הלא נכון ומאבד את הרכבת. מלחמה קשה למוביסטאר ולא מצליחים לסגור.

2 ספרינטרים ואחד פודיום נשארו מאחור.

פרום שומר על מקומו בדבוקה עד שסאקסו טינקוף שולפים אס מבריק כ 30 ק"מ לסיום ובורחים לפרום דקה ושש שניות קריטיות וכואבות. קבוצת סקאיי עומלת קשות להחזיר אותו לבריחה ללא הצלחה עם תוצאות עגומות, הוא מפסיד למעלה מדקה ומרגיש את חסרונו של בוסן האגן שפרש עם שבר בעצם הבריח.

 

מקדימה סאקסו טינקוף ובלקין טוחנים פלטה שקונטאדור בכבודו ובעצמו עולה לעשות עבודה מקדימה, כל שניה קובעת. קאבנדיש וסאגאן נשאבו לבריחה האחרונה ובספרינט כמעט לבד, קובע הטיל מהאי מאן קאבנדיש ניצחון שני בטור ה 100 ו 25 מאז החל להאיץ בתולדות הטור.

יום הזוי מלא הפתעות עם המון רגליים כואבות. מחר הגבעות מתחילות להתגלגל לקראת יום ראשון להר ונטו.

יום ענק מלא הפתעות ומתח ממדרגה ראשונה !!!

 

עבור לתוכן העמוד