• כתבות ומדריכים אופני הרים אופני שטח ואופני כביש

כתבות ומאמרים

מידע מעניין וחשוב אודות תחזוקת האופניים, טיפים, תשובות לשאלות שונות, מידע על ציוד רכיבה כלים תחזוקה ועוד ועוד.

קבוצת Team Lampre Merida

קבוצת Team Lampre Merida (הגדל)

 בשנת 2013, ענקית האופניים  MERIDA   מרחיבה את פעילותה בעולם מירוצי הכביש בסבב הפרוטור, לאחר שהשיגה שליטה חסרת עוררין בסבב ה XC  העולמי במסגרת קבוצת Multivan Merida.

MERIDA חתמה הסכם שותפות לשלוש שנים עם Lampre אשר קשורה לעולם הכביש זה שנים רבות. מהשת"פ החדש הוקמה קבוצת Team Lampre Merida . חברת Lampre מייצרת ציפוי Pvc לפלדות וממוקמת במילנו עם סניפים באירופה ובארה"ב.

מעבר לצוות הניהול והדירקטורים הספורטיביים הקבוצה האיטלקית מורכבת מ 26 רוכבים בינהם ניתן למצוא רוכבים בכירים בעלי הישגים מרשימים כגון:

אלסנדרו פטאקי, דמיאנו קונגו, פיליפו פוזאטו, מיקלי סקארפוני, מאט לוייד ורוכבים צעירים ומבטיחים אחרים כגון : אנדראה מלורי, אנדראה פליני ודיאגו אוליזי שהספיקו לעמוד על פודיומים בטורים בהמוספרה הדרומית בתחילת 2013 לרבות חולצה צהובה בטור של קונגו.

הקבוצה, רוכבת על שלושה דגמים עיקריים של MERIDA  כאשר אחד מהם הוא ניסוי של אב טיפוס לדגם ה Reacto 2014 שכבר הביא לקבוצה ולפוזאטו ניצחון באיטליה.

Scultura SL team

אופני כביש מצויינים מהמתקדמים והמשוכללים בעולם. דגם זה נבדק ונבחן ע"י גורמים בלתי תלויים אשר הציבו אותו בשורה הראשונה של האופניים המקצועיים והאיכותיים בעולם, תוך הצגת איכות יצור והרכבה, קשיחות נוחות ויעילות מהגבוהות בעולם. דגם זה, מצוייד במערכת הילוכים המשוכללת ביותרShimano Dura Ace Di2    החשמלית בת 11 ההילוכים, גלגלי Fulcrum וציוד קצה נוסף מבית FSA

 

 

Warp TT

אופני נג"ש מרשימים ביותר המשמשים את הקבוצה בקטעים נגד השעון. השלדה, פותחה במנהרות רוח ומציגה את קדמת הטכנולוגיה הכל הקשור לצמצום שטח הפנים של האופניים. מערכת האירובאר והסטם מציגה מראה חלק, נטול כבלים, הקליפר האחורי הממוקם מתחת לקראנק על בסיס תמוכות השרשרת ו Shimano Dura Ace Di2.

 

 

שיתוף הפעולה עליו חתמו החברות אמור להציב את מרידה בשלוש השנים הקרובות בפסגת מירוצי האופניים העולמיים בגראן טורים כגון הג'ירו  ד'איטליה,  הטור דה פראנס והוואלטה אספניה לצד מירוצים חד יומיים, קלאסיקות ואליפות העולם.  מיצובה של מרידה כספקית אופניים לקבוצת פרוטור ממקם אותה בשורה אחת עם יצרניות אופניים עולמיות והנסיון העצום שכבר נרכש ימשיך להצעיד את החברה והקבוצה להישגים טכנולוגיים וספורטיביים מרשימים.

 

 

>> לאתר Lampre-Merida

עבור לתוכן העמוד