• מבחני אופניים וציוד רכיבה

מבחני אופניים וציוד

מבחני דגמי אופניים בירחונים ואתרים בארץ ובעולם. המותגים שלנו מככבים בביקורת מקצועית כדי שאתם הלקוחות תדעו שקניתם את הטוב ביותר. המבחנים מוצגים עם מידע על המקור שבו פורסמו.

ה 2007 GT DH-I מעלות עשן

הגדל

 

מגזין AMB לקח שני רוכבי דאון היל מקצועיים, אחד מתחרה ספורטיבי ואחד חובב מסור לרכיבת השוואה של מיטב אופני ה DH ממיטב החברות.

מהגדולות ביותר ועד לחברות בוטיק קטנות. חברות שכל רוכב מכיר, וכאלה שידועות רק לקומץ קטן. מתלי ציר יחיד ומתלים מתקדמים ביותר. סה"כ שבעה זוגות אופניים מובחרים.

תנחשו מי יצא במקום הראשון עם דירוג 9 מתוך 10...

 

"זו הכרזה של ממש על הרמה של ה GT כאשר כל רוכב במבחן הרגיש מייד בנוח על סיפון ה DH-I".

"מה שבאמת מפריד את האופניים האלה מהשאר היא היכולת שלהם להאיץ, עד הסוף, על חלקי השביל המרושעים ביותר. מערכת ה I Drive מעבירה כל גרם של כוח לגלגל האחורי ללא משוב מהדוושות. והמתלה לא מתכווץ או שוקע בכלל."

"הם (ה DH-I) אהבו רכיבה אגרסיבית עם ביצים וריחפו מעל חלקי הדרך הטכניים הקשים והמשובשים ביותר בלי למצמץ."

"המפרט הטכני פה הוא ברמה בינלאומית..."

"...אפשר להתחרות באליפות העולם בלי להחליף אפילו בורג אחד. GT לא חתכו פינות עם האופניים האלה ורואים את זה. כמעט ואין מקום לשדרג את ה DH-I, הם באים מאובזרים לחלוטין עם המיטב שבמיטב."

"ל DH-I יש ניהוג, משקל, ביצועי שיכוך ודיווש בשביל להגיע לדוכן המנצחים ברמה הגבוה ביותר. אף על פי שהדבר הטוב ביותר בהם הוא שאפשר לקנות אותם, שלמים, במחיר סביר ביותר. הדבר היחיד שהם לא מגיעים איתו זה תירוצים."

לביקורות נוספות על ה GT DH-I ואופניים נוספים כנסו לדף מבחני הדרך:

http://www.rosen-meents.co.il/Index.asp?CategoryID=147

לקריאת הכתבה המלאה ליחצו על הקובץ המצורף:

עבור לתוכן העמוד