• מבחני אופניים וציוד רכיבה

מבחני אופניים וציוד

מבחני דגמי אופניים בירחונים ואתרים בארץ ובעולם. המותגים שלנו מככבים בביקורת מקצועית כדי שאתם הלקוחות תדעו שקניתם את הטוב ביותר. המבחנים מוצגים עם מידע על המקור שבו פורסמו.

ביקורת GT DH-I 2007 חדשה!

הגדל

כמה ציטוטים נבחרים מהכתבה:

"אם כבר מדברים על בולמים: מרכיבה על גילגולים קודמים של דגם זה הי ברור שתכנון זה מדווש טוב ללא קשר לכך שיש לא או אין לו את הפלטפורמה היציבה החדישה ביותר. ככה שאתה מרגיש שחלק מהיכולות של בולם ה DHX אינן נחוצות כלל. אפשר כמובן לכוון את הבולם כך שרוב מה שאתה לא רוצה יבוטל, ואז פשוט לתת למתלה להתנהג כמו שהוא רוצה כמו שאומרים. והוא עושה חתיכת עבודה מצוינת בזה."

 

 "אם נכתוב אותה, רשימת החלקים יכולה להיות בקלות רשימת החלומות של כל מתחרה, וללא ספק תמצאו רבים מהם ברשימת עשרת הגדולים בסוף השנה."

"אתם תעשו שינויים באופניים האלה רק לשם השינוי עצמו. אני לא באמת יכול לחשוב על שום דבר שהיה יכול להצדיק להוציא עלו כסף נוסף, ואפילו אם היו מאלצים אותי באיומי אקדח לחשוב על משהו שאפשר היה לשדרג, הייתי נאבק כדי למצוא תשובה."

 "סך הכל, האחרון שבשרשרת ארוכה של דגמי DH-I עבר מה שחייב להיות אחד מהשיפצו"רים הגדולים ביותר של דגם קיים, ושלא כמו רוב השיפצו"רים ברשימה, הוא יצא טוב יותר בזכות כך."

 

לכתבה המלאה ליחצו על התמונה.

עבור לתוכן העמוד