מרידה MERIDA

merida png logo

ענק האופניים מרידה מוביל את עולם הרכיבה זה שנים רבות עם מיטב השכלולים והטכנולוגיה שעוזרת לאלופי עולם לזכות בתארים ומדליות זה למעלה מעשור

 

Merida- מידע כללי

MERIDA מציגה אופי ייחודי בנוף יצרני האופניים. החברה לא רק מעצבת ומתכננת אופניים למגוון שימושים. בזכות הבעלות העצמאית על מפעלי הייצור- החברה גם שולטת בטכנולוגיות ייצור שפותחו "בבית". האינטגרציה בין תכנון האופניים לשלל טכנולוגיות הייצור הזמינות- מושלמת!

לאתר החברה

קטלוג החלומות - Merida 2013

קטלוג החלומות - Merida 2013

יצא הקטלוג הדיגיטלי, לדפדף ולחלום...
NANO CARBON

NANO CARBON

שלדת קרבון מהדור החדש. מטריצת ה- NANO CARBON מעניקה לשלדה עמידות משופרת בעומס וזעזועים וקשיחות משופרת בחלקי אופניים אשר עומדים בעומסי פיתול רציניים, כגון הציר המרכזי.
INTERNAL CABLE

INTERNAL CABLE

אינגרציה של כבלי ההילוכים והמעצורים בתוך השלדה. מעבר הכבלים באופן פנימי מעניק מראה אלגנטי ונקי יותר, ומצמצם למינימום את נקודות החיכוך בין הכבלים לשלדה.
DOUBLE CHAMBER

DOUBLE CHAMBER

צלע פנימית הממוקמת במרכז ולאורך צנרת השלדה. הצלע מחלקת את הצינור לשני תאים, ובנוייה אנכית או אופקית בהתאם למיקום בשלדה על מנת לחזק את הצינור ולהעניק התנגדות רבה יותר לכיפוף/מתח.
FLOATING DISC

FLOATING DISC

טכנולוגיית ה"דיסק הצף" מבודדת לחלוטין את מעצור הדיסק האחורי ממערכת השיכוך. כוחות הבלימה המופעלים על הדיסק מועברים אל השלדה עצמה במקום למשולש האחורי. עקרון עיצובי זה משאיר את מערכת השיכוך פעילה ואקטיבית לחלוטין גם תחת בלימה.
CONE HEAD

CONE HEAD

צינור ראש מעוצב בתצורת קונוס. בסיס תחתון רחב וחזק יחד עם בניה דקה יחסית בחלק העליון משלבים יכולת לעמוד בעומסים ומראה אלגנטי.
EGG SHAPE

EGG SHAPE

צינור ראש ב"תצורת ביצה". עיצוב עם קוטר בסיסי של 50 מ"מ וחלק אמצעי מעובה תורם לדיוק מקסימלי בהיגוי ומצמצם רגישות היגוי לויברציות.
REMOTE LOCKOUT

REMOTE LOCKOUT

בולם זעזועים קדמי הניתן לנעילה בשליטה מהכידון, ללא צורך לעצור את הרכיבה או להתפשר על יכולת שליטה תוך כדי תנועה. הנעילה מונעת תנודות בולם בעת דיווש.
LOCKOUT

LOCKOUT

בולם זעזועים קדמי הניתן לנעילה עם שליטה מראש המזלג. הנעילה מונעת תנודות בולם בעת דיווש.
FLEX STAY

FLEX STAY

בעזרת עיצוב גאומטרי חכם ושילוב חומרי ייצור בתומכות האוכף והשרשרת, מקבלות שלדות ה-FLEX STAY התנהגות עדיפה וצפויה יותר מול שלדות מתחרות. העיצוב מעניק לחלק האחורי של השלדה גמישות ויכולת תנועה אנכית- תכונה התורמת לשיכוך ויברציות ותנודות קטנות.
CARBON FORK

CARBON FORK

טכנולוגיית ייצור מתקדמת המשלבת קרבון ופלסטיק לבניית מזלגות לאופני כביש. המזלגות מתאפיינים במשקל קל ויכולת גבוהה לספיגת זעזועים.
MATTS TAPER

MATTS TAPER

ייצור מכני מתקדם אשר מאפשר שדרוג קל משלדות ה-MATTS הרגילות בעיקר בתחום המראה וגימור בפרטים הקטנים.
NEW HFS- Hydraulic forming system

NEW HFS- Hydraulic forming system

סגסוגת ה- Prolite 66 יחד עם טכנולוגיית העיצוב ההידראולי HFS מביאים את הדור השלישי של עיצוב צנרת אלומיניום. העיצוב החדש כולל Head Tube, תומכות מושב ודפנות קעורות בכל הפרופילים של הצינורות.
MATTS 6061

MATTS 6061

שלדת אלומיניום עם צנרת אלומיניום קלאסית של מרידה בתצורת "shotgun" . ייצור של אלומיניום 6061 עם טיפול תרמי.
TFS 6061- Techno Forming System

TFS 6061- Techno Forming System

TFS - שיטה מכנית לעיצוב צינורות האלומיניום של שלדות מרידה MATTS\TFS. השלדות מיוצרות מסגסוגת אלומיניום זהה ואיכותית ומתקבלת אותה גאומטריה מוכחת. ההבדל העיקרי בין ה-TFS ל-HFS הוא בכך שעובי דופן הצינור אינו משתנה לאורכו בשיטת עיצוב זו.
HFS 66- Hydraulic Forming System

HFS 66- Hydraulic Forming System

שלדת אלומיניום Prolite 66 עם צינור עליון ותחתון מעוצבים בשיטת Hydro-Forming. עיצוב צינורות אלומיניום בלחץ הידראולי. הטכנולוגיה מאפשרת לייצר צינורות אלומיניום בעיצוב תלת-מימדי עם שילוב אופטימלי בין חוזק למשקל. גם המראה מקבל תוצאה יפה!
עבור לתוכן העמוד