• news

חדשות

כל מה שחדש ומתחדש, חדש על המדף, מבצעים, כתבות, מאמרים, ציוד חדש, מידע מעניין מהעולם ועוד.

>> עוד בחדשות

::   סניף הגלישה בחיפה מתחדש   

::   דגמי רוקי מאונטיין 2016 כאן

::   חשמליים חדשים מתקפים 20"

::   מהי מידת השלדה בשבילי ?

:: דגם חשמלי מתקפל Rainbow חדש  

 

הצצה לדגמי Merida 2012

אופני קרוס תחרותי Merida Ninety-Six CF XT-D 2012

אחיו הקרבי של דגם העל עליו דהר חוזה אנטוניו הרמידה לזכייה בתואר הנכסף של סבב אליפות העולם ב XC  לשנת 2010. שלדת קרבון מתקדמת, קלה וקשיחה עם גאומטריה מנצחת בכל המובנים. מקדימה בולם פוקס אויר 100 מ"מ ומאחורה בולם אויר 96 מ"מ DT עם נעילה מהכידון.

גרופ XT  חדש  30 הילוכים וסט גלגלי מרידה הבנויים למהירות וקשיחות של אלופים.

פיצ'רים עיקריים: שלדת קרבון ננו עם דופן חיזוק פנימית בצינור הראשי, נעילת בולם מהכידון גיאומטריה מנצחת ומוכחת וחלקים מתאימים להשלמת האופניים למאותגרי מירוץ.

 

 

 

 

אופני סיקל קרוס Merida Cyclo Cross 3-D 2012

אופני סיקל קרוס חדשים מבית מרידה המשלבים את הטוב מכל העולמות. שלדת כביש מחוזקת מאלומיניום איכותי עם גלגלי 700 מ"מ עבי צמיגים המצויידים במעצורי דיסק מכאניים 160/140 מ"מ.

האופניים מצויידים במערכת הינע עם קראנק FSA 46/36 ומערכות שימנו טיאגרה אמינה וחזקה.

השלדה כוללת מזלג אלומיניום חזק, ריתוכים מוחלקים וצנרת הידרופורמינג.

את הנוחות והביצועים מספקים הגלגלים המעולים עם צמיגי קרוס 33 לגלגול מהיר ואחיזה משופרת עם חישוקי מרידה מחוזקים ואמינים. ניתוב הכבלים על הצינור העליון מאפשר הנפת האופנים על הכתף ללא הפרעה.

לרדת לשטח ולהפציץ שבילים על מכונה סופר יעילה בצבע טיטניום מדליק !

 

 

 

 

 

אופני כביש Merida Scultura Evo 904-com 2012

אופני כביש המבוססים על שלדת הננו הקרבון של מרידה שנמצאת ב "EVOלוציה" תמידית זה מספר שנים ומציעה העברת כוח מרשימה קשיחות צידית מהרמה הראשונה של יצרניות שלדות קרבון ונוחות מנצחת תודות למבנה התמוכות היחודי של מרידה ה FlexStay . הצינור היורד הגיע מדגם העל החדש Reacto אשר מאופיין בדופן ניצבת פנימית להגברת הקשיחות והקטנת המשקל.

דגם ה 904 מכוון לרוכב המתקדם הרוצה להנות מגרופ ה 105 של שימנו שנמצא בכל המרכיבים שבאופניים לרבות הקראנק. את התמונה משלימים גלגלי פולקרום איכותיים וקלים. על ההיגוי אמונים חלקים מבית Controltech עם כידון אובר סייז, האוכף של Sella Italia

 

 

 

 

אופני כביש Merida Ride Lite 94-com 2012

האלומיניום של מרידה מעולם לא נראה כ"כ טוב. שלדת אלומיניום איכותית שכוללת את מיטב החידושים כיאה לחברה המתחדשת כל הזמן. גיאומטריה נינוחה שמושגת מצינור ראש גבוה לרכיבה נעימה וקלה לרוכב המעוניין להפוך את רכיבת הכביש לעיסוק רציני.

פיצ'רים חשובים: שלדת הידרופורמינג מדליקה עם החלקת ריתוכים, העברת כבלים פנימית וצינור ראש שנלקח מה Reacto הקרביים משולב במזלג קרבון קוטר משתנה אינצ' וחצי ואינצ' ושמינית. מערכת דאבל 20 הילוכים של שימנו ברמת 105 וגלגלי מירוץ של פולקרום עם פרופיל אירו משלימים חבילה זאת של איכות יופי ונוחות שלמדנו להכיר ממרידה.

 

 

 

 

אופני הרים זנב קשיח  2012Merida Matts TFS 500D

אופני  XCתחרותיים מתקדמים מאלומיניום זנב קשיח ובולם ננעל מהכידון 100 מ"מ.

השליטה של מרידה והטים Multivan בסבב ה XC העולמי, ניכרים לכל אורך האופניים.

שלדה האלומיניום 6061 שחלקיה מעובדים בטכנולוגיית הפורמינג של מרידה שדואגת לשמירה על קשיחות תוך הורדה ניכרת של המשקל. צינור ראשי מעובד לשמירה על חוזק ונוחות רכיבה תמוכות כסא מחוזקות ועוד. חלקי איכות מבית שימנו:  מעצורים. מעביר אחורי   XTוהשאר חלקים ברמת הדאור האיכותית.

 

 

 

אופני אול מאונטיין Merida ONE-TWENTY XT-D 2012

מרידה לא נחים לרגע ובשנת 2012 הדגם המצליח שלהם ה 120 עובר שינוי כולל במבנה צינורות השלדה המעוגלים והזורמים, ריתוכים מוחלקים, העברה מחודשת של הכבלים ושיפור בחוליית הנדנוד של המתלה האחורי. גרופ  XT 30 הילוכים חדש ל 2012 עם מזלג ובולם אחורי מבית Fox וגלגלי מרידה חזקים ואמינים ואביזרים איכותיים משלימים חבילה מדליקה זאת שמבטיחה רק כייף טהור ודהרה אין סופית בשטח.

 

עבור לתוכן העמוד