• news

חדשות

כל מה שחדש ומתחדש, חדש על המדף, מבצעים, כתבות, מאמרים, ציוד חדש, מידע מעניין מהעולם ועוד.

>> עוד בחדשות

::   סניף הגלישה בחיפה מתחדש   

::   דגמי רוקי מאונטיין 2016 כאן

::   חשמליים חדשים מתקפים 20"

::   מהי מידת השלדה בשבילי ?

:: דגם חשמלי מתקפל Rainbow חדש  

 

פירות העונה

13/08/2013

העונה החמה עוד רחוקה מלהסתיים, אך העונה של האפיקים שמצריכים אימונים מתקרבת.

למרות החום המהביל הזה של המרכז, והלחות שמכבידה כמו מכשיר אדים לרך הנולד צריך

לצאת לרכיבות.

על הפרק יש את הDTD- באדיבות קומונת 4 אינטש, אירוע משקיעת החמה ועד צאת החמה (או הנשמה...), באוקטובר הקרוב אפיק ישראל הראשון, וכמו כל דצמבר הצ'ימיצ'ורי שנועל את אירועי השנה האזרחית, ובין לבין רכיבות ארוכות אישיות.

כרגע אני מכוון על האפיק והרבה מהאימונים עם הפרטנר, חובב הרוש (ביחד אנחנו צוות BLACK & WHITE ) אך לפני הכול אנחנו אנשי משפחה ולכן אי אפשר לתאם כל רכיבה יחדיו. מכיוון שרכיבה לבד הינה לא עניין של מה בכך, ודורשת משמעת עצמית ומודעות למגבלותיך, אני מכבד את המעמד.

רוב רכיבותיי בעלות אופי דומה, ולא! זה לא משעמם.

השחר עולה בסביבות 5 וחצי בבוקר והשמש מבשלת אותנו כבר בשעות המוקדמות של הבוקר, אך אל ייאוש.  אנחנו בנויים לאקלים זה, ויחד עם זאת עלינו לשמור על משמעת שתייה, מזון, מנוחה טובה ויעילות אישית (מה עשינו בשנות השמונים כשלא היו מזגנים?).

 

 

  

ארצנו מבורכת בכול טוב מסל הטנא ועוד, כך כשאני יוצא מהבית מצויד במים המספיקים עד לתחנת מים הבאה, איזוטון, מלחים וג'לים, וכמובן עשרים שקלים למטרת תיקון קרעים בצמיג ולמטרה יותר אופטימית, רכישת פחמימות יעילות להזנת הגוף.

ביום שבת האחרונה יצאתי מביתי הקט בשעה מוקדמת מחולון לסטף, עד העלייה בדרך נוף דרומית לא ידעתי אם זוגתי תגיע לאזור לנשום אויר צח מהמרכז המפויח והמזוהם ולאכול עמי ארוחת בוקר מזינה, ועל כן מוחי, נפשי וגופי התכווננו על רכיבת צ'ימיצ'ורי קלה.

באשתאול הצטיידתי בפסיפלורותשהמתיקו את העלייה של יער קדושים. בסמוך לגבעת יערים חבוי לו שיח גפן על ידי אבק ועצים שמסוככים עליו, ורק ותיקי השביל מכירים אותו, לנער ולשטוף את האבק ויש גפן אורגני, חלקו חמוץ ומרענן להפליא. בכניסה לקיבוץ צובה עצי תאנה רוויי פרות מתוקים ומזינים ועוד אשכולות ענבים. בדרך לעין-צובה בתוך הקיבוץ על החומה מול בית המלון יורדים אשכולות של ענבים קטנים ושחורים. כמות הסוכר והאנרגיה הייתה משכרת, יכולתי להישאר שם, אך בנקודה זו ידעתי כי אני אוכל ארוחת בוקר עם זוגתי ולא רציתי להאביס את קיבתי, ויש עוד למלא את הזמן ברכיבה עד שהיא תגיע לאזור.

בנוסף לאוכל, ארצנו מציעה נקודות רענון, מעיינות האזור מספקים מים קרים לשכשך רגלים, לנקות את האבק ולהרגיע את השרירים. המנוחה לא יכולה להיות ארוכה מידי על מנת והשרירים לא יתקררו,אך בשבת האחרונה הרשתי לעצמי פינוק ספא של הטבע.

אמנם יצאתי בגפי, אך הדרך עברה בין מיטב היעדים של רוכבי ארצנו וצמתים מרכזיות כך שפגשתי חברים ומכרים, מהקומונה, לקוחות ורוכבים מסבירי פנים, רכבתי עם עצמי אך לא הייתי לבד.

רציתי להודות לכל אלו שפגשתי ועוד אפגוש בעונה הקרובה, לאחל לכולם המשך קיץ מהנה, ולבקש מכולם משמעת עצמית. לשתות הרבה, להצטייד במה שצריך והכי חשוב קסדה (אני לא מתייחס למי שאינו מקוסדד). להודות לזוג הגלגלים שלי, גם העונה אני עם ה BIG TOP האגדיים, בלי שינויים ושדרוגים, אולי מתישהו, 2X10, אך כרגע הם מושלמים ומספקים. עושים הכול וטוב. ואחרונה והכי חביבה, תודות לזוגתי ספי שמגלגלת אותי מהמיטה ומעודדת אותי לצאת לרכיבות בוקר ולילה. תודה רבה לך על הפירגון.

 

קיץ נעים ונתראה בשבילים

עינן בלבן...

עבור לתוכן העמוד