• news

חדשות

כל מה שחדש ומתחדש, חדש על המדף, מבצעים, כתבות, מאמרים, ציוד חדש, מידע מעניין מהעולם ועוד.

>> עוד בחדשות

::   סניף הגלישה בחיפה מתחדש   

::   דגמי רוקי מאונטיין 2016 כאן

::   חשמליים חדשים מתקפים 20"

::   מהי מידת השלדה בשבילי ?

:: דגם חשמלי מתקפל Rainbow חדש  

 

כל החידושים בדגמי מרידה 2014 MERIDA - לא נחים שם לרגע !!!

2/09/2013

מאז שהיצרנית הנמרצת פרצה לתודעה הגלובלית הגבוהה ביותר של מירוצי הכביש, במסגרת תמיכתה בקבוצת הפרו-טור Lampre Merida היא מחדשת משפרת ומרחיבה את ההיצע שלה בדגמי אופני כביש שמפותחים לרוכבי Lampre Merida – אופנים אלו סדרתיים לחלוטין וניתן פשוט לרכוש אותם Race Ready   ישר מהקרטון לקו הזינוק.

 

לקראת 2013 מרידה מפתחת שלושה דגמי כביש לשימוש הקבוצה שכל אחד ואחד מהם פורץ דרך בדרכו ומביא ליצרן מדליות זהב ומדליות הצטיינות.

Warp TT

 

 

מכונת הזמן שבשימוש הקבוצה, אופני נג"ש רדיקליים ביותר פרי פיתוח שמבוסס על הדגם הקודם שעבר שיפורים ושדרוגים במנהרת רוח, דבר שהוביל את היצרן לזכיה של מדליית זהב בתערכות היצרנים בטייואן Taiwan Excellence . מבנה הסטם, צינור הראש האינטגרלי והיכולת לכוון בקלות את האופניים תרמו רבות למספרי גרר נמוכים ביותר שבנמצא. חבק מוט האוכף, תמוכות האוכף והסטם יוצרים מכונה מהירה יפה ויעילה.

סטם וכידון אינטגרליים, חבק מוט אוכף  - פורצי דרך

 >> קישור לסרטון של הדגם במנהרת הרוח לחץ כאן 

מכונות מלחמה  Ride Pro | Reacto Team

  Reacto Team                                                                                    Ride Pro

REACTO TEAM

בדיוק בתפר שבין שלדת הנג"ש וספינת הקרב הסקולטורה, מרידה יוצרים נישה של אופניים למירוצי כביש עם דגש מיוחד על קשיחות העברת כוח תוך יעילות אירודינמית משופרת. דגם זה הוביל את פוזאטו לזכיה במירוצים חד יומיים בספרינט שלא השאיר סיכוי ליריבים.

RIDE PRO

לפאבה האכזרי שבקלאסיקות האביב והצפון, מרידה יצרו את ה Ride Pro אשר נשענים על הידע והנסיון של מרידה עם תמוכות ה Flex Stay שנראו לראשונה בדגמי הסקולטורה. הדגם מאפשר רכיבה נוחה והעברת כוח איכותית, מזלג קרבון עם יכולת שיכוך רעידות וצמיגי כביש עד רוחב 28 מ"מ,  בדיוק כפי שנדרש למשל בפריס רובה.

גם האופניים העיקריים של הקבוצה ה Scultura SL  זוכים לשדרוג מבנה השלדה שהופכת להיות אחת השלדות הקשיחות והקלות שבנמצא, בייצור סדרתי. השלדה משאירה מאחור בכל פרמטר ומבחן את רוב היצרנים הידועים והותיקים תודות לשימוש בקרבון בעל צפיפות ותכונות שונות, טכנולוגיות ייצור מתקדמות ביותר המציגות חתכי קרבון עם קירות חיזוק פנימיים, שימוש במנהרות רוח ועוד.

 

BIG 7 TEAM

רוכבי קבוצת Multivan Merida - קבוצת הקרוס המוצלחת ביותר בעשור האחרון זכו גם הם לתוספת חדשה ומוצלחת בצורת ה BIG 7 Team. האופניים המצויידים בקוטר הגלגל החדש, פותחו במירוצים בסבב העולמי של 2012-2013 ע"י חוזה אנטוניו הרמידה אלוף עולם ומדליסט אולימפי, שמצא בהם כלי מעולה לזכות בו בתארים וניצחונות חדשים. השלדה החדשה כוללת תמוכות קרבון לנוחות, התקנת קליפר אחורי בתוך המשולש והעברת כבלים פנימית ונקיה.

ONE FORTY –B VPK

רוכבי האול מאונטיין ימצאו גם בדגם ה 140  של 2014 חידוש בדמות מתלה ה VPK  החדש שהינו וירטואלי אך מתוכנן ליעילות מוחלטת בקטגוריה זאת עם דגש על עקיבת גלגל אחורי ויכולת טיפוס משופרת.

 

 

 דגמי מרידה 2014 מביאים איתם בשורה ברורה של חדשנות, טכנולוגיה ואיכות ייצור ברמה הגבוהה ביותר בעולם, וכמו שאמרנו, מהקרטון לקו הזינוק Race Ready

>> לאתר מרידה MERIDA 2014   קישור כאן

 

 

עבור לתוכן העמוד