• news

חדשות

כל מה שחדש ומתחדש, חדש על המדף, מבצעים, כתבות, מאמרים, ציוד חדש, מידע מעניין מהעולם ועוד.

>> עוד בחדשות

::   סניף הגלישה בחיפה מתחדש   

::   דגמי רוקי מאונטיין 2016 כאן

::   חשמליים חדשים מתקפים 20"

::   מהי מידת השלדה בשבילי ?

:: דגם חשמלי מתקפל Rainbow חדש  

 

טיול בכרמל עם Randy Mcinnis מנהל המכירות העולמי של חברת רוקי מאונטיין

28/04/2015

איש של חופש / לילך קרן גרופר

הנייד מתריע ומצידו השני של הקו, ירון מנטל, מנהל סניף רוזן ומינץ מרכז הכרמל : "יום שלישי את לוקחת חופש ובאה לרכיבה עם רנדי", הוא מודיע לי בהחלטיות בלתי מעורערת. אני מייד נענית להצעה למרות שאין לי מושג מה תפקידי בכוח ... רמת הסקרנות שלי עולה וככל שהיא עולה ככה אני דרוכה יותר ויותר למשימה.
רכיבה עם רנדי, מנהל המכירות העולמי של המותג היוקרתי rocky mountain יכלה להיות רכיבה שבה כל אחד מאיתנו "ייתן בראש" ויפגין את יכולותיו הרכיבתיות והטכניות בו זמנית.
...תחנת דלק עין כרמל, ירון ואני מחכים מעל שעה והשמש מתחילה לתת את אותותיה... רנדי מגיע ביחד עם זיו שוורץ חמוש במזוודת "טרולי" כסופה וחיוך רך על פניו. מייד הבנתי שמדובר באישיות חברותית ופצחנו בשיחת הכירות.

רנדי הגיע מאובזר בקרם הגנה ולבוש רכיבה הדוק כיאה לרוכב שמוכן לכל אתגר.

עלינו על האופניים, כשירון מוביל אותנו בביטחון מוחלט במעלה יער עופר (הבית של ירון לכל הקשור באופניים), תוך כדי דיווש ונשימות אנחנו מצליחים להשחיל משפטים שמתחברים לשיחה על אופניים, רכיבה, אווירה ישראלית, וחיבור אנושי.

ירון מגביר את הקצב ואפילו לרנדי נהיה לא קל (שלא נדבר עלי), עצירה מתודית לפני סינגל ה"שירותים". אני מוציאה תמרים ואגוזים בטמפרטורת חום סבירה וכולנו מנשנשים לקראת העלייה הבאה...

 

מה"שירותים" ל"אנדרטה" ומשם ל"מזרום אדום" ירון לא פוסח על אף סינגל איכותי ומאתגר אותנו בקצב מהיר תוך כדי שיחה. כששאלתי את רנדי, מה הם אופניים בשבילך, הוא ענה ולא התבלבל לרגע: "אופניים זה חופש!" וענה בשאלה: "בפעם הראשונה שרכבת על אופניים ללא תמיכה, ללא גלגלי עזר, ללא מקל מאחור מה הרגשת?" אני חייבת לציין שחופש היא אכן המילה שמתארת את התחושה הזו. נזכרתי איך אבא שלי שחרר אותי בדחיפה קלה ותחושת החופש, העצמאות, היכולת להצליח לבד הרטיטה אותי מחדש.

רנדי ממשיך: "אני אוהב את העבודה שלי, רוקי מאונטיין מייצרים אופניים לאנשים!, אני אוהב את התחושה שהאופניים נותנים לאנשים, תחושת החופש והשחרור. כשאנחנו עולים על האופניים אנחנו חוזרים להיות ילדים שמתלהבים מהדברים הקטנים שגורמים לנו לחייך", רנדי מתאר בפשטות את מה שלמעשה אנחנו כל כך זקוקים לו. חיבור אנושי, חופש, שחרור והנאה. רגע.... עצירה לשם נשימה והתבוננות בנוף מסביב, ירון מוסיף לשיחה נופח חדש של התבוננות בנוף מסביבנו והוקרת הטבע.

השעון מתקתק והזמן טס כשנהנים, עוד כמה סינגלים של חופש וכולנו חוזרים למציאות הקונקרטית שלנו, כל אחד לשלו. אנחנו בדרכנו חזרה לרכבים יורדים במורדות ההר (סוף כל סוף ירידות), מרגישים את הרוח, רנדי מדלג על איזה "דרופ" או שניים מדגים באלגנטיות את ירידת ה"קמיקזה" ואנחנו אוטוטו סוגרים צהריים מאוחרים בחומוס המקומי בעין כרמל.

ברגע זה אני משאירה את ירון ורנדי ונפרדת מהם בחיבוק מיוזע (גם קנדיים מזיעים...), לסיכומה של רכיבת צהריים ייחודית אני יכולה לומר לכם: קחו לעצמכם רגעי חופש הם ממלאים את החיים בחיוכים.

עבור לתוכן העמוד