• news

חדשות

כל מה שחדש ומתחדש, חדש על המדף, מבצעים, כתבות, מאמרים, ציוד חדש, מידע מעניין מהעולם ועוד.

>> עוד בחדשות

::   סניף הגלישה בחיפה מתחדש   

::   דגמי רוקי מאונטיין 2016 כאן

::   חשמליים חדשים מתקפים 20"

::   מהי מידת השלדה בשבילי ?

:: דגם חשמלי מתקפל Rainbow חדש  

 

אירונמן אילת - מקומות ראשון ושני עם אופני מרידה MERIDA !!!

21/02/2016

מקומות ראשון ושני עם אופני מרידה MERIDA !!!

 

 

דן אלתרמן - מסיים ראשון בקטגוריית גיל 35-39   MERIDA WARP TT Di2

דן קוני - מסיים שני בקטגוריית גיל 30-34   MERIDA WARP TT

 

 

דן אלתרמן חוצה את קו הגמר.

 

רשמים מתחרות אירונמן אילת , מאת דן קוני

 

תחרות איש הברזל לפי הסיכום שלי לתחרות הכי גדולה בארץ מבין כל ענפי הסבולת. השנה יצאנו משלחת ענקית שכללה 22 רוכבים

4 ברזלנים משוגעים שעשו את המרחק המלא: יעקב אייזנברג, עופר כץ, ד"ר אריאל שוורץ, ומאמן הקבוצה דן קוני.

 

דן קוני עם ה WARP TT של MERIDA

12 ספורטאים חצי משוגעים שעשו את חצי המרחק

בני גוזיק, עידן אדרי, טטיאנה סיטניקוב,אורן טיני ,גיא דגן, הראל טיקטין, מיכל פרימור,דורון בלוך, נמרוד אבני, אייל רוזנר, עידית חסקל, ומנכ"ל הקבוצה נמרוד אלימלך

ועוד שתי שלשות שאבירם אזערי עשה את השחיה והרכיבה + יששכר אזולאי קינח בריצה  ושרון גור הצטרפה לרוכב נוסף שהיא עשתה את השחיה ואת הריצה והרוכב את החלק של הרכיבה.

+  3 ילדים עשו את הישראקידס (איש הברזל של הילדים), יותם הופמן, בן אזולאי, סער אורינגל.

השנה יותר מתמיד התנאים היו מאתגרים מתמיד , תנאי קיצון , קור עז של 4-6 מעלות בחוץ , רוחות שמגיעות גם ל - 50 קמ"ש, יובש רגיל של אילת , ו 1930 מתחרים מ - 24 מדינות שונות,

כל האלופים של השנים האחרונות הגיעו להתמודד על התואר הנחשף, תואר איש הברזל

240 מתוכם התחרו באיש הברזל המלא 226 ק"מ ( 3.8 שחיה, 180ק"מ אופניים , 42.2 ק"מ ריצה)

60 שלשות למרחק המלא

1200 מתחרים בחצי המרחק 113 ק"מ

400 שלשות למרחק של החצי

קודם הישג אישי

לי הייתה תחרות מדהימה ואני רוכב על MERIDA TT WARP

הייתי מדורג במקום ה - 10 הכללי (בגלל זה קיבלתי את הספרה 10) ו -6 מתוך הישראלים

זינקנו לשחיה שהייתה חלקה טובה ומהירה שממנה יצאתי במקום השני ביחד עם דן אלטרמן (אחד מהתאומים)

בשיא חדש של 48:34 דק'. החילוף שבין השחיה לרכיבה לקח קצת זמן 4 דק' בעיקר בגלל הלבוש החם שהייתי צריך ללבוש בגלל הקור והרוח בהרים

יצאתי שני לרכיבה , ואחרי 16 ק"מ של טיפוס שהם כ - 800 מטר לגובה הייתי במקום ה - 3 אחרי דן אלטרמן וההולנדי ברט קנדל שבסופו של דבר גם ניצח את התחרות כמו בשנה שעברה

הרכיבה הלכה ממש טוב (למרות שזה החלק החלש שלי ) , המתחרים הזרים מדרג העלית הגיעו אלי ועקפו אותי כבר ב90 ק"מ הראשונים ששם הצלחתי להשיג את דן אלטרמן שהלך ונחלש

בר רזידסקי , תום מרמרלי, ודימה גרבובסקי הם הישראלים שהצליחו לעבור על פני בקטע הרכיבה הארוך , שאותו סיימתי בזמן של 6 שעות ו - 8 דקות וירדתי לריצה אחרי חילוף די מהיר מדורג במקום ב - 8 הכללי ו - 4 בין הישראלים , כשרק דימה גרבובסקי הוא בקטגרויית הגיל שלי.

מרתון הריצה מתחיל בירידה תלולה של 7 ק"מ ואז נכנסת ל - 2.5 ק"מ של ריצת שטח ,בשטח קשה מאוד ,וממשיכה למטה בעוד כ - 3ק"מ בירידה תלולה מאוד עד לטיילת של העיר איילת , שם אנחנו מבצעים עוד 3 סיבובי ריצה נוספים , הריצה הייתה בתנאי קיצון בלתי רגילים , שינויי מזג האוויר היו מטורפים מחום לקור והרוח הייתה חזקה מאוד ומנע מכולם לרוץ מהר, דן אלטרמן חלף על פני בזמן הריצה (כנראה ששמר יותר כוחות לריצה), אבל בגלל התנאים מספר מתחרי עלית פרשו , שניים מהם היו לפני , תום מרמרלי אלוף הישראמן 3 שנים ברציפות פרש הגלל שלא הרגיש טוב, וסרג'יו מרקז הפורטוגלי שהיה מועמד לניצחון פרש אחרי 15 ק"מ ריצה.

את הריצה סיימתי בזמן של 3 שעות ו - 42 דקות.

סה"כ - 10:49.0 - מקום שביעי כללי , רביעי מבין הישראלים , ושני מקטגוריין הגיל - (30-34).

בין יתר הספורטאים שלי היו פנים מוכרות מהקריות שעשו שינוי גדול בחייהם ,ונכנסו לפעילות גופנית כדרך חיים

בין משתתפי המרחק המלא היה

ד"ר אריאל שוורץ - רופא השיניים בעל קליניקה SIMPLE SMILE

ד"ר שוורץ גמא את המרחק המלא ב - 15:12.0 , ד"ר מצליח לשלב עבודה במשרה מלאה פלוס ויש לו שלושה ילדים, הוא התחרהתחת הקטגוריה 40-44.

עופר כץ בן 50 התחרה במרחק המלא , עופר תושב כפר ביאליק נשוי לעירית (שרצה איתו את 26 הק"מ האחרונים של המרתון) + 5 ילדים, הוא הבעלים של מפעל ברגי היסוד - "מוט בורג"

עופר גמא את המרחק המלא ב 14.41.30 שעות.

עופר כץ היה על סף ויתור על התחרות בגלל שלפני 6 שבועות נפל מאופניו באחד האימונים ושבר את עצם הבריח, אבל בכל זאת הליח להשתקם הרבה בזכות פיזיוטרפיסט הקבוצה אריק בן משה

עופר כץ רוכב על MERIDA REACTO החדשות שנת 2016

יעקוב אייזנברג שהתחרה גם הוא במרחק המלא גמא את המרחק בתוצאה נפלאה של 13:31.0 ,יעקב התחרה לגילאי 40-44, יעקוב איזנברג הוא איש קבע בחיל האוויר בבסיס בטכני ומנהל קבוצת הרכיבה של "המדבשים" - ש 4fitness בשיתוף פעולה מלא איתם. יש לציין שיעקב איזנברג היה בחור כבד משקל לפני כ 4 שנים אחרי ששקל 120 + ק"ג ,כיום הוא אחד מספורטאי הסבולת המובילים בצפון ומאמן רכיבה מעורך מאוד.

 

צילום באדיבות שימי כליפה

בחצי המרחק

טטיאנה סיטניקוב ("טניה") - הפתיעה את כולם בתוצאה מדהימה כשסיימה 4 בקטגוריית הגילאים שלה 45-49 , דקה וחצי אחרי המקום השלישי 07:09.52 שעות

יש לציין שטניה למדה לרכב רק לפני כשנה על אופני כביש, ועד לפני מספר חודשים פחדה לרדת ירידות עם האופניים.

כיום היא נחשבת לאחת הספורטאיות החזקות בקבוצה!

 

עו"ד אייל רוזנר

הבן אדם שעה את המהפך הכי מדהים שאני ראיתי, פגשתי את רוזנר לפני 8 חודשים במשרד שלו עם כרס על השולחן ,שוקל 119 ק"ג , הוא ביקש ממני להכניס אותו לפעילות גופנית כי אמר שהוא צריך מסגרת.

משם הסוף היה ידועה מראש, אדון רוזנר לא החמיץ אימונים , הוא התחיל בשחיה עבר לאופניים ואז לריצה ולשילוב ביינהם ,כיום אדון רוזנר אחרי חצי איש ברזל בצורה מדהימה עם תוצאה יפה מאוד למישהו שלא רץ מטר לפני פחות משנה, והוא במידה Medium ושוקל 82 ק"ג.

רוזנר התחרה לגילאי 40-44 ועשה תוצאה של - 8:28.16.

יש לציין שרוזנר אב ל - 4 ומצליח לנהל אורח חיים בריא תוך כדי שילוב של חיי משפחה מופלאים.

 

עו"ד הראל טיקטין משמשית - רוכב על MERIDA REACTO 7000

הראל הגיע שני מבין משתתפי 4fitness בתוצאה של 06.58.59 שעות - הראל התחרה לגילאי 45-49

אחרי נמרוד אלימלך מנכ"ל 4fitness שעשה תוצאה נפלאה של 6:31.1 אחרי שיצא מהמים בעשירייה הראשונה של המתחרים - נמרוד התחרה לגילאי 35-39

נמרוד רוכב על - MERIDA REACTO 7000

עידן אדרי מקיבוץ סער היה נוסע כל בוקר כחצי שעה לאימון שהתקיים באיזור הקריות בזכות ההתמדה והנחישות שלו עידן סיים את המרחק עם חיוך ענק ומוטיבציה לעוד, עידן סיים בתוצאה של 7:58.0 והתחרה לגילאי 45-49.

אורן טיני - איש קבע נוסף מהקבוצה התחרה לגילאי 35-39 ,בתוצאה של 7:33.0 , יש לציין שאורן התחל לעסוק בסופר לפני שנה וחצי בלבד!

גיא דגן -איש קבע שמתאמן עם הקבוצה רק בסופי השבוע בגלל העומס שיש עליו בצבא , ששם הוא מבצע את האימונים בצורך עצמאית ע"פ תוכנית אימונים מובנת שבונה לו אותה דן קוני, גיא גם הוא בתחרות חצי איש הברזל הראשונה שלו עשה 8:47.0. גיא התחרה לגילאי 40-44.

נמרוד אבני - מאמן נבחרת הנוער של קבוצת 4fitness בענף הרכיבה הגיע במקום השלישי מבין משתתפי הקבוצה לקו הסיום , עם שחיה ורכיבה חזקות מאוד וריצה קשה מאוד, יש לציין שנמרוד כבר לא ילד הוא המתחרה הבוגר ביותר בקבוצה ,הוא התחרה לגילאי 50-54.

מיכל פרימור - מהישוב הושעיה היא סגנית מנהלת בבית ספר בטבריה, התמידה מאוד באימונים והצליחה מאוד בתחרות הרראשונה שלה בסדר גודל כזה , קטגוריית הגיל שלה היא 40-44

ומיכל סיימה את המרק בתוצאה של 9:02.0.

דורון בלוך מתחרה בקטגוריית 45-49 , דורון גמא את המרחק בתוצאה של 8:17.0 שעות, דורון נחשב לרץ חזק מאוד שעשה כבר מספר מרתונים בחייו ,והפעם ניסה לאתגר את עצמו בעוד כמה ענפי סבולת מעניינים. -

דורון רוכב על - MERIDA SCOLTURA 5000

בני גוזיק מרפא"ל התחרה לגילאי 50-54 הגיע אלינו לענף הריצה לפני כשנה ורצה לשפר את יכולות הריצה שלו , משם התגלגל לשחיה ורכיבה ,בני עשה תוצאה של 7:53.30 שעות.

בני גוזיק רוכב על -  MERIDA SCOLTURA 5000

עידית חסקל - סייעת בגן ילדים - הצליחה לגמא את המרחק בתוצאה של 9:32.0 , חשוב לציין שעידית עשתה את כל מה שיכולה בשביל להתמיד באימונים בעיקר בצורה עצמאית בגלל חוסר הזמן והעבודה הטובענית , עידית התחרתה בקטגוריית 40-44.

 

צילום באדיבות שימי כליפה

בשלשות

אבירם אזערי וייששכר אזולאי הרכיבה שלשה בזוג כשאבירם שוחה ורוכב ויששכר רץ, יש לציין שאבירם לא יכל לרוץ בגלל ניתוח ברך שעבר מספר חודשים לפני התחרות, אך כפי שרואים הוא השתקם בצורה מופלאה וסיים את שני הקטעים הקשים הללו בתחרות.

אבירם רכב על - MERIDA REACTO 7000

שלשה נוספת עשתה שרון גור כשהצטרפה לרוכב מקבוצה אחרת בשביל להשתתף בשחיה ובריצה , שרון סיימה עם חיוך ענק על הפנים ואמרה שמחכה כבר לשנה הבאה לעשות אתכל המרחק בצורה עצמאית.

בתחרות היו גם מקצי ילדים - "ישראקידס" בהם השתתפו יותם הופמן, בן אזולאי וסער אורינגל.

שלושת הילדים רוכבי עם אופני MERIDA ROAD

שהגיעו להרגיש את אווירת החג אשר פקדה את העיר אילת , ולשאוף קצת אווירה ומוטיבציה מחברי הקבוצה הבוגרת.

דן קוני

המנהל המקצועי של 4fitness

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד