תיקים ותרמילים לאופניים

תרמיל רכיבה עם שקית שתיה DAKINE SHUTTLE

"להיות עם ולהרגיש בלי". ה-SHUTTLE מספק לכם אפשרות לקחת 2 ליטר של שתיה וציוד בסיסי במארז נוח מאין כמוהו. לרכיבות קצרות וגיחות XC מהירות, לא תמצאו תיק נוח ואיכותי כמו ה-SHUTTLE.
מחיר שוק: 279.99 ש"ח
מחיר לחבר מועדון: 247.00 ש"ח
החיסכון שלך: 12%

תרמיל רכיבה עם מערכת שתיה 2012 DAKINE NOMAD

ה-NOMAD מאפשר לכם לארוז כל מה שצריך לרכיבה רצינית. נפח העמסה של 18 ליטר ושקית שתיה בנפח 3 ליטר נותנים לכם "גב לוגיסטי" ליום רכיבה מלא- תאים מיוחדים לכלים, נגן מוסיקה/מצלמה, אפשרות נשיאת קסדה מלאה ומגינים - הכל בתיק עמיד, מסוגנן ונוח.
מחיר שוק: 645.00 ש"ח
מחיר לחבר מועדון: 568.00 ש"ח
החיסכון שלך: 12%

תיק + מערכת שתייה DAKINE DRAFTER 3L

ה-DRAFTER המחודש מגיע עם שקית שתיה נוחה במיוחד בנפח 3 ליטר, מגוון אפשרויות להעמסת ציוד וכמובן עיצובים מדליקים כמיטב המסורת של DAKINE. התיק מתאים לרכיבות קצרות ובינוניות ומאפשר לקחת את כל מה שצריך לדרך.
מחיר שוק: 499.00 ש"ח
מחיר לחבר מועדון: 439.00 ש"ח
החיסכון שלך: 12%

שקית שתיה Dakine Hydrapak 2 או 3 ליטר

שקיות השתיה של DAKINE בנפח 2 ליטר או 3 ליטר, מאפשרות להתאים לכל תיק שתיה שברשותכם שקית מעולה. השקית עם פתח מילוי רחב ונוח, ניתנת להפיכה לניקוי קל ופשוט. שחרור מהיר לצינורית השתיה מאפשר להוציא את השקית למילוי/ניקוי בקלות מבלי להזיז את צינורית השתיה מהמקום.
מחיר שוק: 159.99 ש"ח
מחיר לחבר מועדון: 141.00 ש"ח
החיסכון שלך: 12%

פיית שתיה להחלפה - DAKINE

פיית שתייה חלופית של DAKINE למגוון התיקים שמגיעים עם שקית השתיה המקורית של החברה.
הפיה בזווית של 90 מעלות, עם מערכת On/Off.
מחיר שוק: 49.99 ש"ח
מחיר לחבר מועדון: 44.00 ש"ח
החיסכון שלך: 12%

תרמיל מים DAKINE Apex

תרמיל מים 26 ליטר נפח עם שקית מים של 3 ליטר לרכיבה בעומר השטח. לקחת את כל הדרוש לרכיבת איק בעומק השטח. מיקום מיוחד לקסדה ומגינים אשר ניתן לכינוס בשעה שאינו בשימוש. המון כיסים ותאים לכל הציוד החשוב לרכיבת עומק אפית.
מחיר: 679.99 ש"ח.

תיק לאופניים DAKINE

תיק לאריזה ונשיאת אופניים שלמים. מתאים לכל סוג אופניים מאופני דאון היל ועד אופני כביש. פנים התיק מכיל תאי אחסון לציוד הנלווה. התיק תפור מבד חזק ועבה למניעת קריעה עם מיגון נוסף באזורים הקריטיים כמו מעביר אחורי וידיות ההילוכים. ידית נשיאה גדולה וגלגלים גדולים עם מיסבים סגורים.
עבור לתוכן העמוד