רוזן ומינץ - רשת חנויות אופניים וגלישה, מכירת אופניים חשמליים (חשמליות), אביזרים לאופניים, ציוד גלישה וסאפ

אופניים יד שניהקניית אופניים יד שניה

ברשת רוזן ומינץ ניתן לבצע עיסקת טרייד-אין אשר כוללת מסירה של אופניים יד שניה שברשותכם והוספת היתרה לרכישה של זוג אופניים חדש.

רוצים לרכוש זוג חדש? יש לכם אופניים ששימשו אתכם ואתם רוצים להתקדם לזוג חדש? הגיעו אלינו לסניף עם הזוג שברשותכם. מנהל הסניף יבדוק את האופנים ויציע עבורם זכום לטובת רכישה של האופניים שאתם רוצים.

אופניים יד שניה - זה כדאי?

כעיקרון, אם קונים אופניים יד שניה שנבדקו ונמצאו תקינים הרוכש יכול ליהנות מזוג שבד"כ עולה למעלה מ- 50% כחדש. לעיתים תקציב שקיים לאופניים חדשים, יכול לאפשר לרכוש דגם אופניים מיד שניה שעלה כחדש בין 50-70% יותר - כלומר, ניתן לקבל אופניים יד שניה יקרים עד פי 3 מהתקציב לחדשים. 

בד"כ, דגם האופניים מיד שניה יציעו שלדה מתקדמת - ש"מ במקום ז"ק, מרכיבי מע' הינע איכותיים יותר (גם אם יש להחליף שרשרת - זה עדיין כדאי) ואפשרות שימוש בתנאים קשים ומאתגרים יותר.

מי שאינו זקוק למילה האחרונה ולאופנה המתחדשת... בהחלט יכול לקבל מוצר איכותי יותר שאיתו יוכל להתקדם טוב יותר בספורט הרכיבה. תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי אופניים כגון: אופני עיר, אופני שטח, אופני פעלולים, ואפילו אופניים חשמליים (כן, אומרים חשמליים ולא חשמליות).

ה- אופנים יד שניה שלכם, יעברו בדיקה מקצועית כדי לוודא שהם תקינים ובטוחים לשימוש. לעיתים, יש להחליף בהם חלקים כדון שרשרת, מעצורים וגם צמיגים והזיכוי שתקבלו יקח את הליקויים הללו בחשבון.

לא כל זוגות האופניים יכולים להיקלט אצלנו כ- אופניים יד שניה. בד"כ, דגמי אופניים 26" זנב קשיח או ש"מ אינם סחירים ולכן לא נוכל לזכות עליהם במסגרת עיסקת טרייד-אין

שימו לב! בעוד שאנו עורכים בדיקה מקיפה ל- אופניים יד שניה, לפני מכירתם, אין אחריות יצרן על אופנים יד שניה ואין אחריות על אופניים מיד שניה ע"י רוזן ומינץ. האופניים מוצעים תקינים, AS IS ללא אחריות.

לפני שרוכשים באתר אופניים יד שניה מומלץ לוודא בסניף שהאופניים אכן נמצאים היות ויש רק יחידה אחת מכל דגם וכדי למנוע אי נעימות במקרה שהאופניים נמכרו לפני שהוסרו מהאתר.

אופניים יד שניה המוצגים באתר משוייכים לסניף. אין אפשרות לנייד את האופניים לסניפים אחרים.

ניתן להתקשר לסניף בו מוצג דגם האופניים יד שניה ולקבל פרטים נוספים אודות הדגם ומצבו הכללי.

אופניים יד שניה קונים רק אצל המקצוענים - רוזן ומינץ

סניפים

אופניים

אביזרים