• מבחני אופניים וציוד רכיבה

מבחני אופניים וציוד

מבחני דגמי אופניים בירחונים ואתרים בארץ ובעולם. המותגים שלנו מככבים בביקורת מקצועית כדי שאתם הלקוחות תדעו שקניתם את הטוב ביותר. המבחנים מוצגים עם מידע על המקור שבו פורסמו.

ביקורת על ה MONGOOSE ECD וה CANAAN החדשים

הגדל

המגזין האוסטרלי Australian Mountain Bike בחן את ה Canaan וה EC-D, התוצאות מרשימות בהחלט.

 על ה Mongoose EC-D:

"המונגוס נותנות רכיבה מוצקה ומהירה עם תכונות אופי מצוינות במהירויות גבוהות. ל EC-D יש שיכוך בעל תחושה מוצקה בזמן דיווש שמתקשחת באופן מורגש בזמן דיווש בעמידה. הודות למערכת שיכוך ה FreeDrive שלהם, דיווש חזק ביציאה מפניות הוא הדבר שה Mongoose עשו הכי טוב. הציר המרכזי הגבוה שלהם אומר שיש ערמות של מרווח לקרקע כך שאפשר לדווש ללא חשש מהתחפרות דוושה בקרקע. ירידה במורד תלול היא תענוג מאחר ול EC-D יש את זווית הראש הנינוחה ביותר."

 "...ה EC-D הולכים להתחבב על אנשים רבים עם יכולת הדיווש החיונית והיוצאת מן הכלל שלהם, שחשובה כל כך לעיתים קרובות על מסלולים אוסטרליים. אלה אופניים נהדרים לרכיבה מהירה ללא פשרות ולחבטות גדולות ועם קצת כיוונון עדין יכולים להתחרות ברמה הגבוה ביותר."

 על ה Mongoose Canaan:

"האם זה אפשרי לבנות את אופני 24 השעות המושלמים? המכונה הזו מגיע קרוב באופו מרשים."

"לבולם הקדמי והאחורי יש מוניטין מעורר קנאה של אריכות חיים. בחירת החלקים בכלל צריכה להחזיק מעמד למשך דורות, ואם בסט הגלגלים יעשה שימוש למטרתו המקורית, הוא ירעיד את עולמכם!" 

"כל מי שרוצה אופני אנדורו בעלי ניהוג מעולה ומאובזרים טוב צריך לשקול את החבילה הזו כאפשרות ברורה. זהו חתך שוק עלו התחרות חמה מאוד אבל ה Canaan Team ללא ספק עומדים על שלהם."

ליחצו על הקובץ לקריאת הכתבה המלאה.

עבור לתוכן העמוד