רוזן ומינץ - רשת חנויות אופניים וגלישה, מכירת אופניים חשמליים (חשמליות), אביזרים לאופניים, ציוד גלישה וסאפ

גלשן למכירה - גלישה וקייקים 

יבוא מותגי הגלישה המובילים בעולם - רוזן ומינץ

רשת רוזן ומינץ הינה היבואנית הרשמית של מותגי הגלישה המובילים בעולם.  

קברינה קייטבורדינג ישראל  CABRINHA Kitboarding ISRAEL OFFICIAL IMPORTERS  גלשני קייט ומצנחים המתקדמים בעולם.

ניל פרייד ישראל  NEILPRYDE ISRAEL OFFICIAL IMPORTERS גלישת רוח מפרשים חליפות וציוד גלישה הידועים ביותר בעולם באיכות ובפיתוח ויצור המובילים בעולם

גיי פי ישראל  JP ISRAEL OFFICIAL IMPORTERS   יצרנית גלשני רוח, גלשני סאפ SUP וציוד גלישה המובילה בעולם 

פרופיל חברת רוזן ומינץ 

בשנת 1981 הקימו אבנר רוזן, וגדי מינץ- שניהם אלופי ישראל בגלישת רוח, את חברת "רוזן ומינץ". כיום מונה החברה 30 סניפים ומשווקת אופניים, ציוד רכיבה, ציוד גלישה ואביזרי ספורט ואקסטרים נוספים.

בענף גלישת הרוח  וה-  SUP רשת רוזן ומינץ היא הנציגה הבלעדית של החברות NEILPRYDE, F2,   SUP JP, ואף מביאה את ה-KITE SURF של חברת CABRINHA. 

בענף גלישת הרוח  וה-  SUP רשת רוזן ומינץ היא הנציגה הבלעדית של החברות NEILPRYDE, F2,   SUP JP, ואף מביאה את ה-KITE SURF של חברת CABRINHA

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

המדריך למתחיל בגלישת רוח

לומדים גלישת רוח וזקוקים למידע על גלשן למכירה, מה קונים...? ומהו הציוד לגלשנים ולגלישת רוח?

הנה מדריך קצר שיעזור לכם.

גלשן למכירה

כמו בכל תחום - הנה תמונה ובה ביצועי גלישה מטורפים. 

כמו בכל תחום ספורט חדש בו ישנה עקומת לימוד כך גם בגלישת רוח. כשלומדים לגלוש, חייבים לוודא שאתם משתמשים בציוד מותאם לצרכים שלכם ולתנאים בהם אתם רוצים לגלוש. בלי ציוד מתאים, חווית הלימוד עלולה להיות קשה, כואבת ואפילו עלולה להוריד לכם את החשק...

גלשן רוח - גלשנים למתחילים

כעיקרון, מתחילים יבחרו בגלשנים גדולים בעלי כושר ציפה ויציבות רבה עם מפרש קטן יחסית, ויתקדמו בהמשך לגלשן קטן יותר ולמפרש גדול יותר.

לפני רכישת גלשן למכירה וציוד , להלן 2 טיפים לרכישה נכונה של גלשנים וציוד.

גלשן למכירה למתחילים יהיה ארוך וגדול יחסית ובעל נפח של 140-200 ליטר בהתאם למשקל שלכם. גלשנים למתחילים אמורים להיות יציבים, ובעלי נפח גבוה שיעזור לעלות חזרה לאחר נפילה ועוד אחת ועוד אחת.....

גלשן למכירה WIDE יהיה בחירה טובה למי שרוצה לגלוש מדי פעם וזקוק ליותר ביצועים אך עדיים צריך יציבות ונפח בסיסי כדי להתקדם.

 

מפרש, תורן ובום (מנור) - השילוש הקדוש לגלשנים

במעמד הרכישה של גלשן למכירה יש להתאים לו את המפרש: לפי רמת הגולש, משקלו של הגולש ותנאי הרוח בהם ילמד לגלוש. מתחילים בספורט יעדיפו מפרש קטן יותר מהמתאים להם כי זה יקל על הנפתו מהמים. מפרש בשטח גדול עלול להקשות על היציבות ועל תהליך הלימוד.

כעיקרון וכהמלצה - גולשים בוגרים, רוכשי ציוד ו- גלשן למכירה יעדיפו מפרשים בשטח של כ 5-6 מ"ר.

למטרות ושימושים שונים מיועדים מפרשים שונים וייעודיים לכל תחום ותחום. 

לרוחות קלות - מפרש גדול ולרוחות ערות מפרש קטן יותר

גם לתרנים מבנה וצורה המוגדרים ע"י השימוש והצורך. אם המפרש שבשימוש גדול מ 7 מ"ר יש לבחור בתורן סקיני בעל קוטר צר יותר לחיסכון במשקל ולקלות בהנפה מהמים.

מנור - מנורים למתחילים עשויים בד"כ מאלומיניום. הם קלים, עמידים וחזקים ולכן מתאימים למתחילים.

ציוד גלשן למכירה יכלול גם התקן ציפה / אפודת ציפה, שתעזור לנו להישאר מעל המים במידה ונפלנו או חלילה נתקלנו בבעיה בתקינות הציוד. השימוש בהתקן זה הינו חובה של ממש וככלל, אין לצאת למים מבלי להדק היטב אפודת ציפה. זה התקן מציל חיים !!!

חליפה לגלישה

לצד רכישת גלשנים יש לשקול לרכוש ציוד נוסף - חליפת גלישה. החליפה תשמור על חום הדוף במים קרים בחורף, שהרוח ערה ואתם רטובים. החליפות נעות בעובי ומותאמות לטמפרטורה בה תלמדו לגלוש.

חליפת גלישה

חליפות גלשנים מעולות ניתן למצוא ברשת רוזן ומינץ מהמותג Neil Pryde

גלישת רוח והסבר על גלשן למכירה , התאמה של ציוד הגלשנים - רק אצל המומחים - רוזן ומינץ. אצלנו תמצאו מגוון רחב של גלשנים (לא רק רוח - גם גלשן סאפ למכירה כולל משוטים וציוד נלווה) למתחילים ומקצועניים כאחד.

גלשן למכירה - ציוד גלשנים וייעוץ מקצועי ניתן לקבל בסניף השלידה שבבת גלים עין הים בחיפה.

סניפים

אופניים

אביזרים