חדש על המדף

מבחר מוצרים חדשים שהגיעו ארצה ומוצעים למכירה בסניפים

קסדות כביש ושטח GIRO 2012

חדש  על המדף – קסדות 2012 GIRO

 

 

 

 

קסדת כביש GIRO AEON 2012

 

שילוב מנצח של משקל קל, איוורור ונוחות במקרה קרבי לשנת 2012.  יתרון ממשי בכל פעם שהכביש מתעקל במעלה ההר או כאשר החום עולה. עם משקל של 222 גר' לגודל   M הקסדה קלה מאד אך יחד עם זאת מציעה את מערכת האוירור הטובה שיוצרה אי פעם  וללא פשרות בכל הקשור להגנה על הראש. לכל הנתונים המוצלחים האלה, מצטרף מנגנון הידוק והתאמה Roc Loc 5 וחיזוק פנימי למקרה תאונה שמותאם לקסדה בתהליך חימום ייחודי. אם אתה מחפש את השילוב המוצלח ביותר בין משקל קל, איוורור אבסולוטי ונוחות מנצחת, זאת הבחירה שלך.

 

 

- - - - - - - - - -

 

 

 

  

קסדת שטח GIRO XAR 2012

 

ה XAR מגשימה לך הרוכב בשנת 2012 את כל מה שהצפיה שלך בכל הקשור לקסדת שטח הממוקמת בקצה של ליין הקסדות מהמותג GIRO.

רשימת הפיצ'רים כוללת: מגן שמש מתכוונן,  חומרים ומרכיבים כגון פוליקרבונט ספוג EPS ותהליך יצור מתקדם In – Mold, וכלוב הגנה קשיח לחיזוק ועמידות במקרה של תאונה. הקסדה מביאה אליך את המיטב בכל הקשור לביצועים, נוחות ועיצוב מרהיב. לב ליבה של הקסדה בנוי סביב 17 תעלות איוורור שפותחו בבדיקות מנהרת רוח כדי להבטיח זרימת אויר לצינון הראש ולפינוי יעיל שלו החוצה, כאשר גם מגן השמש עוצב לקחת חלק במטרת הקירור היות והוא מתאים לחורי האיוורור שבקסדה.

האויוורור של הקסדה מציב רף חדש באיכותו ומציע לך הרוכב שמירה על קור רוח בביצועי שטח מחייבים.  אפילו הספוג לריפוד המגע עם הראש מיוצר מ X-Static לאיוורור ונוחות מקסימליים.

 

 

 

- - - - - - - - - -

 

 

 

קסדת  שטח GIRO HEX 2012

 

קסדת שבילים ודירט מדליקה בעלת מראה "שרירי" לרוכב המחפש מוצר בעל עלות תועלת מעולה.

הקסדה מאופיינת במגן שמש המעוצב עם חפיפה לכונסי האיוורור להבטיח זרימה טובה של אויר לקירור הראש ולפינויו החוצה. פתרון מעולה לקסדת שבילים אגרסיבית עם כל הנתונים הנכונים ותמורה מצויינת למחיר.

 

 

 

- - - - - - - - - -

 

 

 

קסדת שטח GIRO INDICATOR 2012

 

קסדת שטח במחיר תחרותי המציעה איוורור ונוחות מעולים עם מראה מעודכן.

קח אותה למעלה השביל הטכני או לרכיבת קומוטינג וכל מה שבינהם. הבחירה המושלמת לקסדה שימושית נוחה ומאווררת במחיר תחרותי לכל שימוש ורוכב.

 

 

- - - - - - - - - -

 

 

קסדת שטח GIRO RIFT 2012

 

השילוב המושלם של מראה מדליק, נוחות ושימושיות ואיוורור מעולה לרוכבים שרוצים את מיטב הטכנולוגיה של GIRO  במחיר אטרקטיבי. כל הפיצ'רים של הבכירים שבמשפחה כבר כאן בקסדת אמצע הדרך הזאת שמציעה גדול אחד Universal Fit, מערכת התאמה וכיוונון Acu Dial System  ו 24 חורי איוורור. בחירה מצויינת לכל מצב ולכל תנאי השטח.

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד