חדש על המדף

מבחר מוצרים חדשים שהגיעו ארצה ומוצעים למכירה בסניפים

GEAX STURDY צמיג אולמאונטיין אנדורו

צמיג אול מאונטיין אנדורו אשר מפגין כמות גדולה של בליטות גדולות ומפוזרות בדפוס קלאסי לשימוש ברכיבה טכנית ובתנאי קרקע קשים ומחוספסים.

מבנה הסוליה המורכב מ שני סוגי תרכובות גומי ושלד הצמיג מאפשרים לו להתנהג בדרך למטה כצמיג DH אך בטיפוס מורגש משקל השלד הנמוך המאפשר לטפס עימו בנוחות רבה. מותאם לקשת רחבה של שימוש מ קרוס קאנטרי מטורף לפרי רייד קל.

 

סדרת הצמיגים החדשה כוללת את טכנולוגיית ה TNT – TubeNoTube  אשר משלבת באופן חדשני ומפתיע את בסיס הניילון בעל 120TPI  מהליין המתקפל יחד עם שריון ניילון בדופן הצמיג הלקוח מעולם צמיגי ה UST של GEAX . צמיג כלאיים זה הינו קל כצמיג ניילון מתקפל אך נהנה מדופן מחוזקת ומשוריינת למניעת קרעים וחתכים יחד עם יציבות משופרת .

 

צמיג ה TNT מצטיין בשימוש עם או בלי פנימית (עם חומר לייטקס מוקצף) עם חישוק טיובלס יעודי או רגיל תודות למבנה היחודי של שפת הצמיג אף היא מעולם ה UST של GEAX

שימוש בצמיג בטכנולוגיית ה TNT יחד עם ה GEAX Pit Stop (קצף לייטקס) מאפשר להשיג הפתחתת משקל של עד 100 גר' לגלגל מול תצורת טיובלס רגילה. הצמיג מתנהג ביציבות משופרת גם בלחצי ניפוח נמוכים ועם פנימית הוא מפגין עמידות מצויינת ל סנייק בייטס.

 

דגם זה נמכר גם בגרסת RIGID  אשר אינו ניתן לקיפול.

 

Sturdy  TNT:   26'X2.25  760 gr. |  Sturdy  RIGID 26'X2.25 910 gr.

 

 

 

עבור לתוכן העמוד