רוזן ומינץ - רשת חנויות אופניים וגלישה, מכירת אופניים חשמליים (חשמליות), אביזרים לאופניים, ציוד גלישה וסאפ

גלשן רוח - גלשני רוח ומפרשיםיבוא מותגי הגלישה המובילים בעולם - רוזן ומינץ

רשת רוזן ומינץ הינה היבואנית הרשמית של מותגי הגלישה המובילים בעולם.  

קברינה קייטבורדינג ישראל  CABRINHA Kitboarding ISRAEL OFFICIAL IMPORTERS  גלשני קייט ומצנחים המתקדמים בעולם.

ניל פרייד ישראל  NEILPRYDE ISRAEL OFFICIAL IMPORTERS גלישת רוח מפרשים חליפות וציוד גלישה הידועים ביותר בעולם באיכות ובפיתוח ויצור המובילים בעולם

גיי פי ישראל  JP ISRAEL OFFICIAL IMPORTERS   יצרנית גלשני רוח, גלשני סאפ SUP וציוד גלישה המובילה בעולם 

פרופיל חברת רוזן ומינץ 

בשנת 1981 הקימו אבנר רוזן, וגדי מינץ- שניהם אלופי ישראל בגלישת רוח, את חברת "רוזן ומינץ". כיום מונה החברה 30 סניפים ומשווקת אופניים, ציוד רכיבה, ציוד גלישה ואביזרי ספורט ואקסטרים נוספים.

בענף גלישת הרוח  וה-  SUP רשת רוזן ומינץ היא הנציגה הבלעדית של החברות NEILPRYDE, F2,   SUP JP, ואף מביאה את ה-KITE SURF של חברת CABRINHA. 

בענף גלישת הרוח  וה-  SUP רשת רוזן ומינץ היא הנציגה הבלעדית של החברות NEILPRYDE, F2,   SUP JP, ואף מביאה את ה-KITE SURF של חברת CABRINHA

 

- - - - - - - - - - 

המדריך לגולש המתחיל

לומדים גלישת רוח וזקוקים למידע על גלשן רוח, מה קונים...? ומהו הציוד לגלשני רוח?

הנה מדריך קצר שיעזור לכם.


כמו בכל תחום ספורט חדש שאנו רוצים לחוות ולהצטרף אליו,  ישנה עקומת לימוד והתנסות כך גם בגלישת רוח. כשלומדים לגלוש על גלשן רוח חייבים לוודא שאתם משתמשים בציוד מותאם לצרכים שלכם ולתנאים בהם אתם רוצים לגלוש. בלי ציוד מתאים, חווית הלימוד עלולה להיות קשה, כואבת ואפילו עלולה להוריד לכם את החשק...

גלשן למכירה  - גלשנים למתחילים

כעיקרון, מתחילים יבחרו ב- גלשני רוח במידות גדולות שמאופיינות בכושר ציפה ויציבות רבה עם מפרש קטן יחסית, ככל שיעבור הזמן ורמת הגלישה תעלה, הגולש יתקדם לגלשן רוח קטן יותר (בנפח קטן יותר) ולמפרש גדול יותר.

לפני רכישת גלשן רוח וציוד , להלן 2 טיפים לרכישה נכונה של גלשני רוח וציוד.

גלשן רוח למתחילים יהיה ארוך וגדול יחסית ובעל נפח של 140-200 ליטר בהתאם למשקל שלכם. גלשני רוח למתחילים אמורים להיות יציבים, ובעלי נפח גבוה שיעזור לעלות חזרה לאחר נפילה ועוד אחת ועוד אחת.....

בשנים האחרונות חלה התקדמות ושינוי בצורת הפיזית של גלשן הרוח כדי להתאימו לשימוש המיועד באופן מושלם. גלשני רוח בתצורת WIDE יהיו בחירה טובה למי שרוצה לגלוש מדי פעם וזקוק ליותר ביצועים אך עדיים צריך יציבות ונפח בסיסי כדי להתקדם.

 

מפרש, תורן ובום (מנור) - השילוש הקדוש לגלשנים

כשקונים גלשן רוח יש להתאים לו את המפרש: לפי רמת הגולש, משקלו של הגולש ותנאי הרוח בהם ילמד לגלוש. מתחילים בספורט יעדיפו מפרש קטן יותר מהמתאים להם כי זה יקל על הנפתו מהמים. מפרש בשטח גדול עלול להקשות על היציבות על גלשני הרוח ועל תהליך הלימוד.

גלשן רוח

כעיקרון וכהמלצה - גולשים בוגרים, יעדיפו מפרשים בשטח של כ 5-6 מ"ר שיתאימו לגלשן הרוח ולמשקלם.

למטרות ושימושים שונים מיועדים מפרשים שונים וייעודיים לכל תחום ותחום

לרוחות קלות - מפרש גדול ולרוחות ערות מפרש קטן יותר.

גם לתרנים מבנה וצורה המוגדרים ע"י השימוש והצורך. אם המפרש שבשימוש גדול מ 7 מ"ר יש לבחור בתורן סקיני בעל קוטר צר יותר לחיסכון במשקל ולקלות בהנפה מהמים.

מנור - מנורים למתחילים עשויים בד"כ מאלומיניום. הם קלים, עמידים וחזקים ולכן מתאימים למתחילים.

מעבר ל- גלשן רוח ומערך, יש להצטייד גם התקן ציפה / אפודת ציפה, שתעזור לנו להישאר מעל המים במידה ונפלנו או חלילה נתקלנו בבעיה בתקינות הציוד . השימוש בהתקן זה הינו חובה של ממש וככלל, אין לצאת למים עם גלשני רוח מבלי להדק היטב אפודת ציפה. זה התקן מציל חיים !!!

גלשני רוח

חבילת גלישה למתחילים. גלשן רוח למתלמדים JP FUNSTER מערך גלישה 2.5 וקרדן במתנה.

חליפה לגלישה

לצד רכישת גלשני רוח יש לשקול לרכוש ציוד נוסף - חליפת גלישה. החליפה תשמור על חום הגוף במים קרים בחורף, שהרוח ערה ואתם רטובים.

החליפות נעות בעובי ומותאמות לטמפרטורה בה תלמדו לגלוש.

רשת רוזן ומינץ הינה היבואנית הבלעדית של מותגי הגלישה המובילים בעולם. אתם מוזמנים לבקר בסניף גלישה לקבל סקירה אודות גלשן רוח וציוד גלישה המתאימים לכם ולצאת מצויידים לדרך.

  CABRINHA Kitboarding

גלשני קייט ומצנחים המתקדמים בעולם.

 NEILPRYD גלשני רוח מפרשים חליפות וציוד גלישה הידועים ביותר בעולם באיכות ובפיתוח ויצור המובילים בעולם

JP יצרנית גלשני רוח, גלשני סאפ למכירה SUP וציוד גלישה המובילה בעולם

 

סניפים

אופניים

אביזרים