רוזן ומינץ - רשת חנויות אופניים וגלישה, מכירת אופניים חשמליים (חשמליות), אביזרים לאופניים, ציוד גלישה וסאפ

תל אביב - ליד עזריאלי

מנחם בגין 116, תל אביב-יפו
03-6241953

עכשיו פתוח!
א’-ה’:09:30-19:30
שישי:09:30-14:30
שבת:סגור

מנהל: מוטי חזן

הסניף הראשי של רשת רוזן ומינץ בתל אביב. המבקרים בסניף יכולים להתרשם ממבחר הדגמים וממיטב המותגים שלנו, כגון MERIDA, GT, ROCKY MOUNTAIN, COLNAGO, SCHWINN, RAINBOW, VISION ומרשימה מרשימה של מותגים בתחום הציוד והמיגון והביגוד, כגון BELL, GIRO, VITTORIA, VDO ועוד מותגי בית כגון BOLT, BLACKSHEEP ועוד. 

חנות אופניים תל אביב סניף עזריאלי מצוייד במעבדת תיקון אופניים ובצוות מוכנאים מנוסה אשר מטפל באופני הרים ש"מ ואופני ז"ק, סייקלוקרוס, אופני כביש, אופניים עירוניים ואופניים חשמליים. 

הלקוחות מוזמנים לבוא ולהכיר מקרוב את צוות העובדים בסניף אשר רבים מהם רוכבי אופניים מושבעים  ובעלי נסיון רב בייעוץ התאמה וכיוון של אופניים שיתאימו למטרה שלכם. 

ניתן להירשם בסניף למועדון הלקוחות של הרשת ולהתחיל ליהנות מהנחות והטבות מיוחדות. 

להתראות בסניף עזריאלי. 

מפת הגעה לסניף


 

 

 

 

מחפש חנות אופניים בתל אביב ?  –מצאת !!  רשת רוזן ומינץ

העיר הגדולה הופכת סבוכה ופקוקה ככל שהזמן זז קדימה. התנהלות בעיר עם רכב, הפכה לסיוט לא קטן. הפקקים, מחסור בחניה, זיהום האויר ועוד.

חנויות אופניים רבות צצות בין לילה בכל קרן רחוב בנסיון לקחת חלק בצורך המתחזק לתחבורה עירונית מודרנית. הלקוחות הפוטנציאליים חייבים להבין שיש רשת אופניים ותיקה מאד, מקצועית ואיכותית אשר לה 4 סניפים בתל אביב, בהם מבחר עצום של פתרונות ניידות חשמליים ורגילים.

רבים מתושבי העיר הגדולה תל אביב מחפשים פתרון ניידות קל, יעיל נוח ומשתלם – לכן כדאי שישקלו לבקר ב- חנות אופניים בתל אביב של רשת רוזן ומינץ.

אם אתם רוצים לרכוש אופני עיר, אופני כושר, קורקינט חשמלי, אופניים חשמליים, הוברבורדים ועוד, מה שיש זה לבחור חנות אופניים תל אביב של רשת רוזן ומינץ לבוא לבקר ולהתרשם.

מעבר לרכישת כלי תחבורה עירוני, חנות אופניים בתל אביב של רשת רוזן ומינץ תציע לכם ציוד היקפי משלים לניידות עירונית נוחיה ובטוחה.

קסדות עירוניות לרכיבה בטוחה, אמצעי תאורה – מחזירי אור, נצנצים ופנסים שיאירו את הדרך ויעזרו לכם לבלוט מול משתמשי הדרך האחרים.

בנוסף, חנות אופניים תל אביב של רשת רוזן ומינץ תציע לכם מנעולים לקשירת האופניים, מעמדים ורגליות, סלסלות נשיאה, כסאות ילדים, פעמונים, מעמדי טלפון נייד וציוד בטיחות נוסף.

בחנות האופניים בתל אביב של רשת רוזן ומינץ תכלו גם לקבל שירות תיקונים ותחזוקה.

חנות אופניים בתל אביב – רשת רוזן ומינץ > רשימת סניפים.

תל אביב - ליד עזריאלי. מנחם בגין 116, תל אביב-יפו טל' 03-6241953

תל אביב אוניברסיטה.  חיים לבנון 61 תל אביב טל' 03-5358524

תל אביב נמל.  כ"ג יורדי הסירה האנגר 7  טל' 03-5460456

תל אביב ירקון. הירקון 40  טל' 03-5162031

חשוב לזכור שרכישת האופניים היא רק חלק מהסיפור. האופניים הם מוצא עתיר שירות ולכן חשוב לרכוש את האופניים מרשת ותיקה, גדולה שהינה יבואנית ארצית.  הדגמים של רשת רוזן ומינץ הינם לפי התקן הישראלי המחייב, עם שירות בכל הארץ.

אופניים קונים רק אצל המומחים, חפשת חנות אופניים בתל אביב? – מצאת: רוזן ומינץ.

 

 

 


סניפים

אופניים

אביזרים